NEDEN GRC FİBERTON?

  • Home
  • /
  • NEDEN GRC FİBERTON?

NEDEN GRC FİBERTON?                              Prekast , grc

Neden GRC FİBERTON denildiğinde cevap kendiliğinden verilmektedir : Kalite, Güven, Fiyat/Performans.

  • Mutlak kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Üretim süreci, ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre yapılmaktadır. Böylece ürünlerimizi hep aynı kalitede üretilebilme özelliğine sahibiz.
  • Ürünlerimiz TSE 12467 belgesine sahiptir.
  • Ürünlerimiz CE sertifikası sahibidir.
  • Ürünlerimiz GRCA ‘nın belirlediği standartlara göre üretilmektedir.
  • Ürünlerimiz GRC üretimine uygun hava koşulları sağlayan, Mersin tesislerinde üretilmekte olduğundan yüksek kalite özelliklerine sahiptir.
  • Ürünlerimiz avantajlı lojistik imkanları sağlaması nedeniyle daha ekonomik ve hızlı ulaşım imkanı vermektedir.

Yılların birikimini sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duymakta olan şirketimiz, teknik , mali ve idari konularda çözüm ortağınızdır. Mersin’de faaliyet gösteren üretim tesisinin yanısıra, İstanbul’da da faaliyet gösteren yönetim, teknik ve satış departmanlarıyla her zaman sizlerin yanında olmaktadır. Üretim tesisimizde beton türevleri de üretilmekte olup, yapınızın ihtiyacına göre fiziksel özelliklerinde değişiklikler yapılabilmekte, uluslararası kalitede ürünlerimizi hizmetinizi sunabilmekteyiz.  Yenilikçi, Dinamik, Rekabetçi, Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Odaklı yaklaşımlarımız sayesinde sizlerin her zaman çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz. Yenilikçi:Ar-Ge faaliyetlerine önem veren, günceli takip eden, dünya ile entegreli bir firmadır. Dinamik : Yenilikçi mimari ve montaj çözümleri ve Mersin’in lojistik avantajları sayesinde her daim dinamik ve çözüm odaklıdır. Rekabetçi : Bölgesel avantajlarını da iyi kullanarak yüksek malzeme kalitesi, kesintisiz üretim kabiliyeti, uygun fiyat ve hizmet olanakları ile rekabetçidir. Hızlı : Sektör hakimiyeti dolayısıyla zamanın kıymetini iyi bilir, verimli planlama ve zaman yönetimi sayesinde hızlıdır. Yaratıcı : Yaratıcı fikirleri ve detay çözümleri ile diğer cephe elemanları ile uyumlu ve fark yaratan cephe çözümleri ile yaratıcıdır. Çözüm Odaklı : Projelerinizin ihtiyaçlarına göre tespitler yapar ve uygun çözüm önerileri sunar. İşte bu kriterlerden hareketle şirketimiz sizlere her daim kesintisiz hizmet sunmanın

 

Yenilikçi

GRC Fiberton, ar-ge faaliyetlerine önem veren, günceli takip eden, dünya ile entegre bir firmadır.

Hızlı

GRC Fiberton, sektör hakimiyeti dolayısıyla zamanın kıymetini iyi bilir, verimli planlama ve zaman yönetimi sayesinde hızlıdır.

Dinamik

GRC Fiberton, yenilikçi mimari ve montaj çözümleri ve Mersin’in lojistik avantajları sayesinde her daim dinamik ve çözüm odaklıdır.

Yaratıcı

GRC Fiberton, yaratıcı fikirleri ve detay çözümleri ile diğer cephe elemanları ile uyumlu ve fark yaratan cephe çözümleri ile yaratıcıdır.

Rekabetçi

GRC Fiberton, bölgesel avantajlarını da iyi kullanarak yüksek malzeme kalitesi, kesintisiz üretim kabiliyeti, uygun fiyat ve hizmet olanakları ile rekabetçidir.

Çözüm Odaklı

Projelerinizin ihtiyaçlarına göre testpitler yapar ve uygun çözüm önerileri sunar