Neden grc fiberton ?

  • Home
  • /
  • Neden grc fiberton ?

Neden Grc Fiberton?                              Prekast , grc

Neden Grc Fiberton denildiğinde cevap kendiliğinden verilmektedir : Kalite, Güven, Fiyat/Performans.

  • Mutlak kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Üretim süreci, ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre yapılmaktadır. Böylece ürünlerimizi hep aynı kalitede üretilebilme özelliğine sahibiz.
  • Ürünlerimiz TSE 12467 belgesine sahiptir. Bu belge ile uluslararası standartlarda üretim yaptığımızı belgeleriz.
  • Ürünlerimiz CE sertifikası sahibidir. Bu belge ile ürünlerimiz Avrupa pazarında kabül görmektedir.
  • Ürünlerimiz GRCA ‘nın belirttiği test metodlarını da kapsamaktadır. İlgili testler fabrikamızda yer alan kendi laboratuvarımızda yapılmaktadır. Projeler ile ilgili test sonuçlarını proje tesliminde sözleşme eki olarak sunmaktayız.
  • Ürünlerimiz GRC üretimine uygun hava koşulları sağlayan, Mersin tesislerinde üretilmekte olduğundan yüksek kalite özelliklerine sahiptir. Üretim esnasında betonun içerisindeki nemin kontrollü olarak ayrışması gerektiğinden nem oranı yüksek hava koşullarında üretim yapılmaktadır.
  • Ürünlerimiz avantajlı lojistik imkanları sağlaması nedeniyle daha ekonomik ve hızlı ulaşım imkanı vermektedir.

Yılların birikimini sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duymakta olan şirketimiz, teknik , mali ve idari konularda çözüm ortağınızdır. Mersin’de faaliyet gösteren üretim tesisinin yanı sıra, İstanbul’da da faaliyet gösteren yönetim, teknik ve satış departmanlarıyla her zaman sizlerin yanında olmaktadır. Üretim tesisimizde beton türevleri de üretilmekte olup, yapınızın ihtiyacına göre fiziksel özelliklerinde değişiklikler yapılabilmekte, uluslararası kalitede ürünlerimizi hizmetinizi sunabilmekteyiz.

Öne Çıkan Yanlarımız

Yenilikçi, Dinamik, Rekabetçi, Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Odaklı yaklaşımlarımız sayesinde sizlerin her zaman çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz.

Yenilikçi : Ar-Ge faaliyetlerine önem veren, günceli takip eden, dünya ile entegreli bir firmadır.

Dinamik : Yenilikçi mimari ve montaj çözümleri ve Mersin’in lojistik avantajları sayesinde her daim dinamik ve çözüm odaklıdır.

Rekabetçi : Bölgesel avantajlarını da iyi kullanarak yüksek malzeme kalitesi, kesintisiz üretim kabiliyeti, uygun fiyat ve hizmet olanakları ile rekabetçidir.

Hızlı : Sektör hakimiyeti dolayısıyla zamanın kıymetini iyi bilir, verimli planlama ve zaman yönetimi sayesinde hızlıdır.

Yaratıcı : Yaratıcı fikirleri ve detay çözümleri ile diğer cephe elemanları ile uyumlu ve fark yaratan cephe çözümleri ile yaratıcıdır.

Çözüm Odaklı : Projelerinizin ihtiyaçlarına göre tespitler yapar ve uygun çözüm önerileri sunar. İşte bu kriterlerden hareketle şirketimiz sizlere her daim kesintisiz hizmet sunmanın

Yenilikçi

GRC Fiberton, ar-ge faaliyetlerine önem veren, günceli takip eden, dünya ile entegre bir firmadır.

Hızlı

GRC Fiberton, sektör hakimiyeti dolayısıyla zamanın kıymetini iyi bilir, verimli planlama ve zaman yönetimi sayesinde hızlıdır.

Dinamik

GRC Fiberton, yenilikçi mimari ve montaj çözümleri ve Mersin’in lojistik avantajları sayesinde her daim dinamik ve çözüm odaklıdır.

Yaratıcı

GRC Fiberton, yaratıcı fikirleri ve detay çözümleri ile diğer cephe elemanları ile uyumlu ve fark yaratan cephe çözümleri ile yaratıcıdır.

Rekabetçi

GRC Fiberton, bölgesel avantajlarını da iyi kullanarak yüksek malzeme kalitesi, kesintisiz üretim kabiliyeti, uygun fiyat ve hizmet olanakları ile rekabetçidir.

Çözüm Odaklı

Projelerinizin ihtiyaçlarına göre testpitler yapar ve uygun çözüm önerileri sunar

neden grc fiberton sorusunun cevabı; kalite, güven, sürat ve tam koşulsuz müşteri memnuniyetidir.
neden grc fiberton-grc fiberton prekast (grc) dış cephe kaplamaları