Kurumsal

Grc Fiberton


FİBERTON, 15 yıla varan sektörel deneyimi, her biri alanında uzman mimar, mühendis, tekniker ve diğer çalışanları ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.

GRC üretimi için ülkenin en uygun iklim, lojistik ve hammadde imkânları sunan Mersin fabrikamızın dünya standartlarındaki ürünlerini, yüksek kalite, uygun fiyat anlayışı ile sizlere sunuyoruz.

GRC üretimi için temel hammadde olan uygun vasıflardaki beyaz çimento sadece Mersin ve Adana’ da üretilmektedir. Çukurova bölgesi, GRC üretiminin diğer vazgeçilmezi olan silis madeni bakımından Türkiye’nin en zengin ve kaliteli silis sahalarına sahiptir.Bu nedenle Türkiye’nin en önemli cam fabrikaları da bu bölgededir.

Ülkenin en büyük limanlarından birine sahip olan Mersin, lojistik konusunda büyük fırsatlar sunmaktadır. Mersin, deniz taşımacılığı ile beraber kara ve demiryolu taşımacılığı konusunda da bölge en önemli lojistik üs konumundadır. Bu nedenle FİBERTON ürünleri Türkiye ve dünyanın her bölgesine hızlı ve ekonomik olarak taşınabilmektedir.

İstanbul’a konumlandırılmış merkez ofisimizde, satış, ihracat, tasarım, montaj gibi konularda hizmet verilmektedir.

FİBERTON Ürünleri TSE belgesine sahiptir.
TSE 12467, TSE Üretim yeterlilik belgesi ve CE belgelerine sahiptir.
FİBERTON dünyadaki büyük GRC üreticilerinin üyesi olduğu GRCA üyesidir.
Ayrıca ISO 9001:2015 kalite yönetim, OHSAS 18001:2007 iş sağlığı ve güvenliği ve 14001:2015 çevre yönetim sistemi ile kalite,işsağlığı ve çevreye duyarlılığını belgelemiştir.

FİBERTON, değerli projeleriniz için deneyimli kadroları, güçlü mali yapısı ile her zaman en güçlü ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaya devam edecektir.